Jedi ECO7 Tabletin teknik özellikleri – inceleme

Piyasalarda her geçen gün artan tabletler özelliklerin çocukların vazgeçilmezleri başında geliyor. Sizlere bugün piyasalarda en uygun fiyatlara bulacağınız tabletlerden olan Jedi ECO7 hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Jedi ECO7 7 inçlik ekranı bulunan bu tabletin piyasalarda 180 TL civarında bir satış rakamının bulunduğunu sizlere açılamak istiyoruz. Jedi ECO7 tabletinin boyutlarına bakacak olursak 201 x 136x 7 mm boyutlarında olduğunu açıklamak istiyoruz. Özellikle Jedi ECO7 tablette bulunan 8 GB depolama boyutunun 32 GB’a kadar arttırılabilir olması kullanıcıların dikkatini çekmektedir. ekran modeli olarak bu tablette kullanılan IPS ekran fiyatına göre son derece başarılı sayılacak özelliktedir.

 

Ekran boyutu 7 inç olan bu tablette ayrıca çift çekirdek işlemci bulunması firmanın kullanıcılarına bu fiyata sunduğu en önemli özelliklerin başında gelmektedir. İşlemci hızı olarak 1.5 GHZ olan Jedi ECO7 tabletin özellikle işletim sistemi en çok kullanılan işletim sistemlerinden olan Android işletim sistemi kullanılmaktadır. Arka ve ön kamerası bulunan Jedi ECO7 tablette kameraların çözünürlüğü çok fazla iyi olmasa da fiyatına göre uygundur.

1 GB RAM kapasitesi buluna tabletin özellikle 1280×800 piksel çözünürlüğü oldukça başarılı grafiklerinin olduğunun göstergesidir. Şarj adaptörü ve USB kablosu ile birlikte gönderilecek olan Jedi ECO7 tableti almak isteyenlere önerim bu fiyata kaçırılmayacak tablet olduğudur.

 

Uygun fiyatlı bir tablet

Tabletler günden güne popülerlik kazanıyor. Test merkezimize gönderilen ve yerli bir sermayeye sahip olan İzec’in geliştirmiş olduğu JEDI 7″  tablet de pazardan kendisine pay çıkartma iddiası taşıyan modellerin arasına kolaylıkla yerleşiyor. 7 inç ekran büyüklüğüne sahip olan tablette Google’ın yeni nesil Android 4.0 işletim sistemi bulunuyor.

4 GB dahili hafızaya sahip olan İzec JEDI 7″ ‘a Micro SD kartlar ile hafıza dopingi yapılabiliyor.