Tablet bilgisayarlardan silinen fotografları geriye getirmek

Artık tablet bilgisayarlarda cep telefonları ve bilgisayarlar kadar yaygınlaşmaya başladı hatta bir rekabet içerisindeler de diyebiliriz. Fotoğraflar hepimiz için önemlidir anı değeri taşıyan fotoğraflarınızın silinmesi hepimizin canını sıkar ve bazı fotoğrafların geriye getirilme ihtimali malesef yoktur.

Tablet bilgisayarlardan silinen fotoğrafı geriye getirmek mümkün Android, IOS ve Windows tabanlı tablet bilgisayarınızın içerisinde ki geçmişte çekmiş, indirmiş veya bluetooth yoluyla transfer ettiğiniz tüm fotoğraflar, videolar ve belgeleri geriye getirebiliriz desek? Bu işlem için tablet bilgisayanızı bize teslim ettikten sonra sadece 3 gün vermeniz yeterli. Cihaz teslim süremiz maksimum 3 iş günüdür.

Türkiye’nin en büyük tablet servisi olan firmamıza dilerseniz tablet bilgisayarınızı ücretsiz kargo ile gönderebilir dilerseniz de direk teslim edebilirsiniz.  Fotoğrafları geriye getirmenin mümkün olmadığını düşünen tüm kullanıcılar için bir umut ışığı niteliğinde olan bu makalemiz sizlere tabletinizi aldığınız ilk günden itibaren tüm fotoğraflarınızı geriye teslim edebiliyoruz.

Fiyat konusunda ise bu işlem 35 TL den başlarken bu fiyat marka, Modellere ve işletim sistemlerine ve Tablet bilgisayarınızın kapasitesine göre değişmektedir. Fiyat konusunda kesin bilgiyi teknik servisimize arayarak alabilirsiniz.

Android tabletten dosya kurtarımı, “Data Android Recovery 1.0” uygulaması ile nasıl gerçekleştirilir:

1.Adım – USB kablosu aracılığıyla, Android tabletinizi bilgisayarınıza bağlayınız.

2.Adım – Kurtarılabilir dosyaların tespiti için, SD kart veya cihaz belleğinden herhangi bir tanesini seçiniz.

3.Adım – Dosyalarınızın önizlemesini inceleyiniz ve “Arama” seçeneğini kullanarak, kurtarmak istediğiniz dosyaları seçiniz.

4.Adım – “Kaydet” seçeneğini tıklayınız ve kurtarılacak dosyayı kaydetmek istediğiniz konumu seçiniz. Hedef klasöre ilerleyiniz ve kurtarılan dosyayı Android cihazınıza taşıyınız.

7-Data Android Recovery 1.0 programı ücretsiz indirilebilmesine rağmen, şu an sadece beta test versiyonu bulumaktadır. Bu nedenle, program tamamen stabilize bir kullanım sunmamaktadır. Ayrıca, arama hızının yavaş olması nedeniyle, arama-kurtarma süreci zaman alabilmektedir.