Android telefon ve tabletler için çok sayıda hızlandırma uygulaması var. Sizler için en iyi hızlandırma uygulamalarını araştırdık. Detaylar haberimizde.

android hızlandırma ile ilgili görsel sonucu

Android telelefonlar son dönemde daha stabil çalışmaya başlamış olsalar da, giriş seviye Android telefon ve tablet kullanıcıları halen telefonlarının hızından yeterince memnun değiller. Bu durumun en büyük sorumluları ise yetersiz RAM ve işlemci performansı olarak gösterilebilir.

Peki bu sorunu çözmek mümkün mü? Telefonunuzu üst seviye modeller kadar hızlandırmak çok zor. Ancak çeşitli uygulamalar ile Android telefon ve tabletinizi hızlandırmanız mümkün görünüyor.

Bu yazımızda performansı zayıf Android telefon ve tabletlerinizi hızlandırmanız için deneyebileceğiniz uygulamaları sıralayacağız. İşte Android telefon ve tabletler için en iyi verimlilik, stabilite, performans ve hız arttırma uygulamaları.

Clean Master:

clean master icon ile ilgili görsel sonucu

 

Android cihazlarda performans arttırma denilince ilk akla gelen uygulamalardan olan Clean Master ile cihazınızın RAM’ini temizleyebilir, eski uygulama verilerini temizleyebilir, istemediğiniz uygulamaları telefonda kullandıkları dosyalarla birlikte silebilirsiniz.

Kingsoft Mobile tarafından çok uzun zamandır geliştirilen Clean Master çok yol katetti diyebiliriz. Bugün kolay kullanılan bir arayüz ve hafif yapısı ile dikkat çeken uygulama deneyenlerin %94 kadarı tarafından tavsiye ediliyor.