İphone’da Silinmiş Verileri Geri Getirme

iPhone / iPad / iPod Touch üzerinde silinmiş verileri kolayca kurtarın!
iOS cihazınız üzerinde önemli miktarda bir veriyi kaybettiniz mi? Ne yapacağınızı mı bilmiyor sunuz? Size tavsiyem Leawo iOS Data Recovery uygulamasına bir göz atın.

Hepsi bir arada iPod / iPad / iPhone veri kurtarma aracı olan Leawo iOS Data Recovery; herhangi bir cihazınız ya da hiçbir iTunes yedeklemeniz olmasa bile, silinen verileri kurtarmanıza hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Leawo iOS Data Recovery Galeri-  iOS Veri Kurtarma!

Özel iOS veri kurtarma programı olan uygulama, iPhone, iPad ve iPod Touch’ınızı derinden tarayarak birden fazla kez silinmiş / hasar görmüş / kaybolan veri dosyalarını kurtarabilir.

Uygulama ile hem DFU modda hemde genel modda 6 türde veriyi kurtabiliyorsunuz.

Uygulama ile (MMS / SMS / iMesajlar), Arama Geçmişi, Takvimler, Hatırlatıcılar ve Notlar da dahil olmak üzere DFU modunda 6 tür silinen verileri kurtarıyor. Genel modda da Kişiler, Mesajlar (MMS / SMS / iMesajlar), Arama Kaydı, Takvimler, Hatırlatıcılar ve Notlar içeren kayıp verileri iOS cihazınızı doğrudan tarayarak bu 6 tür silinmiş veriyi kurtarabilirsiniz.

Leawo iOS Data Recovery, Veri Yedekleme içinde kullanılabilir.

iPhone’dan silinmiş fotoğrafları iCloud yedekleme, iTunes yedekleme, PhotoStream’da geri getir
Eğer iCloud, iTunes’un varsa veya PhotoStream kullanıyorsan iPhone’dan kaybolmuş fotoğrafları geri getirme şansın olabilir. Basit bir kaç adımla kayıp fotoğraflarının keyfini yeniden çıkarabilirsin.

iCloud yedeklemeden fotoprafları geri getirme:

Öncesinde yedekleme özelliğini etkinleştirdiysen iCloud’un ortam dosyalarını geri getirme özelliğini kullanabilirsin. Bunun için Ayarlar > iCloud > Depolama ve Yedekleme’ye giderek “Şimdi Yedekle”yi seçmen gerekir. Kayıp fotoğraflarını bundan sonra geri getirmek Kurulum Asistanı aracılığıyla iCloud Yedeği Geri Getir seçeneğine tıklamak kadar kolay olacaktır.

PhotoStream’den fotoğrafları geri getirme:

Eğer PhotoStream’I etkinleştirdiysen, o zaman film rulosundaki tüm fotoğrafların yedekleri depolama alanında tutulur. Bundan sonra ise PhotoStream ile eşli cihazlarından bu fotoğrafları geri getirebilirsin.

iTunes yedeklemeden fotoğrafları geri getirme:

iCloud yedeklemeyle aynı şekilde, geri getir butonuna tıklayarak kayıp ortam dosyalarını kolayca geri getirebilirsin ancak veriler ilk fotoğraf çekiminden itibaren yedeklenmiş olmalıdır. Dosyalarını, dosya menüsünden Cihazlar > Yedekle seçeneğine gidiğ “Şimdi Yedekle” butonuna tıklayarak yedekleyebilirsin.

Hem iPhone Veri Kurtarma hem de iCloud Kurtarma, iTunes ve PhotoStream, iPhone 5s’ten silinen fotoğrafların kurtarılmasında etkin olarak kullanılmaktadır. Bunları ayıran özellik ise yedekleme yöntemleridir. iCloud, iTunes ve PhotoStream ile iPhone fotoğraflarını etkin biçimde geri getirmek için önce verileri yedeklemen veya özelliği etkinleştirmiş olman gerekirken iPhone fotoğraf kurtarma programında böyle bir ayar yapmış olman gerekmez. Silinmiş veya kayıp fotoğrafları otomatik olarak arayıp geri getirir ve bu yüzden iPhone Veri Kurtarma programı çok etkin ve kullanımı kolay bir kurtarma aracıdır.