Macbook Pro Touch Bar İçin Piyano Uygulamas
MacBook Pro Touch Bar için küçük bir piyano uygulaması var!  Touch Bar Piyano Uygulamasıyla, en azından Apple’ın minik kedisi klavyenizden geçerken biraz müzik yapabilir.

Macbook Pro Touch Bar İçin Piyano Uygulaması, System.String[]

MacBook Pro Touch Bar için küçük bir piyano uygulaması var!

Touch Bar Piyano Uygulamasıyla, en azından Apple’ın minik kedisi klavyenizden geçerken biraz müzik yapabilir.

Apple MacBook Pro Touch Bar üzerinde bir birinden ilginç uygulamalar sahne almaya başladı. Bunlardan Birisi de DJ ve diğer müzik kontrollerinin olduğu küçük bir piyano uygulaması da bunlardan biri.

Touch Bar Piano, Adlı uygulama klavyeniz üzerindeki panele 128 farklı araç getiriyor.

En yeni modele sahip olanlar free uygulamanın benzersiz özelliklerinden fazlasıyla istifade edebilir. Piyano seslerine ek olarak, arkaya fon olarak kullanabileceğiniz davul sesleri ve benzeri enstrümanlar da var.

Uygulamada neler var bu videoda görebilirsiniz!

Touch Bar Piyano Uygulaması

Download Touch Bar Piano v1.0

 

Apple’ın yeni seri bilgisayarları MacBook Pro çok kısa bir süre önce piyasaya çıktı. Apple’ın MacBook Pro serisinin piyasaya çıkmasıyla beraber teknolojinin sadece akıllı telefon değil her alanında dev markası olarak gösterilen Apple’ın ne gibi yenilikler yaptığı da ortaya çıkmıştı. Yeni ekran, yeni kasa, yeni teknik özellikler derken Apple’ın bu alanda en çok ilgi gören yeniliği ise MacBook Pro dokunmatik bar oldu. Touch Bar olarak tanıtılan bu özellik bilgisayarın dokunmatik şerit kullanabilmesine de imkan sunmuştu. Apple’ın bu teknoloji ile beraber yaptığı bir açıklamada gündem olan bir diğer konu olmuştu.